RATSASTUSKOULU ARONA

KRJ-kouluratsastuskilpailut 09.07.2011

Ratsastuskoulu Arona järjestää KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut! Kisat ovat avoimet kaikille. Verryttely tapahtuu kentällä ja itse ohjelma suoritetaan maneesissamme. Paikan päältä löytyy pieni kioski, josta voi ostaa purtavaa ja juotavaa. Tervetuloa viettämään iloista kisapäivää!

Yleistä

Päivämäärä: la 09.07.2011 klo 9.00 alkaen
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 06.07.2011
Järjestyspaikka: Ratsastuskoulu Arona
Vastuuhenkilö: Jansku
Alaisuus: KRJ - kouluratsastusjaos

• VRL-tunnus on pakollinen
• Yksi hevonen saa osallistua max. kahteen (2) luokkaan koko kilpailuissa
• Ponikokoiset ponit (sks alle 148 cm) saavat osallistua max. Vaativa B tasoisiin luokkiin
• Yhteen luokkaan otetaan max. 50 osallistujaa
• Yksi ratsastaja saa osallistua max. kolmella (3) hevosella yhteen luokkaan
• Tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle ja ne arvotaan lyhyellä arvonnalla

Ilmoittautuminen tapahtuu mailitse rkarona@gmail.com otsikkolla ARONA KRJ3 (tai mikäli osallistut kaikkiin kutsuihin kerralla niin ARONA KRJ3-7).
Muodossa Luokka nro (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen hevosen mahd. VH-tunnus<*br> Poista tähti!

Luokat

Luokka 1. Helppo A 50/50 TT
Luokka 2. Vaativa B 50/50 TT
Luokka 3. Vaativa A 49/50 TT
Luokka 4. Intermediate I 36/50 TT
Luokka 5. Intermediate II 38/50 TT
Luokka 6. Grand Prix 44/50 TT

1. Helppo A
1. Taru K (VRL-00687) - Boncodelo I
2. Jansku (VRL-09820) - Funkboy Naw VH06-027-0647
3. Vanda (VRL-08534) - Fiddat Aasifa
4. Jansku (VRL-09820) - Pemberley Sheva
5. PS (VRL-01516) - Aavia
6. Vanda (VRL-08534) - Americano Dutchessa ox
7. Kristie W. (VRL-00075) - Metsäkartanon Iinea
8. Ficena (VRL-09971) - Hvalløs Alma VH11-053-0064
9. Cihara (VRL-00672) - Jackoom Wims VH06-027-2153
10. Ansku (VRL-10352) - Maljan Murtokohta
11. napina (VRL-02633) - Riiviöiden Savotar
12. abyss. (VRL-01372) - Jarjayes
13. PS (VRL-01516) - Selkouni
14. Hapero (VRL-06115) - Lothario VH11-035-0086
15. jaq (VRL-05685) - Black Sheep
16. Cihara (VRL-00672) - Väinölän Diana
17. Sylvester (VRL-00483) - Viehättävän Nemi
18. yersinio (VRL-06303) - Denton
19. Vernolia (VRL-10083) - Løvgren NB
20. Niina (VRL-08709) - Milkan Kukereima VH06-018-7978
21. yersinio (VRL-06303) - Callahan
22. Cery (VRL-02116) - Mallaidh Rej
23. Donna (VRL-05903) - Kivikylän Aamos VH11-018-0259
24. Donna (VRL-05903) - Mörkövaaran Klaara VH11-018-0258
25. yersinio (VRL-06303) - Duren Dorentos
26. Hapero (VRL-06115) - Lakean Rommikaakao VH11-018-0666
27. Niina (VRL-08709) - Haavelaakson Aprilli VH06-018-7991
28. Cihara (VRL-00672) - Jackfields Limelight
29. Sylvester (VRL-00483) - Unilintu
30. Kristie W. (VRL-00075) - Koon Neitoperho
31. napina (VRL-02633) - Kaajan Aprilli
32. abyss. (VRL-01372) - Maedhros
33. PS (VRL-01516) - Linetti
34. Ansku (VRL-10352) - Riiviöiden Ritari-Ässä
35. Mariella (VRL-02189) - Dreaming Through
36. Sylvester (VRL-00483) - Killan Kaida
37. Taru K (VRL-00687) - Rescpetton
38. napina (VRL-02633) - Sanbrook Death By Audio
39. Hilla (VRL-10922) - Brilliant
40. Ansku (VRL-10352) - Riiviöiden Raisa
41. Cery (VRL-02116) - Galways Dai
42. Mariella (VRL-02189) - Alman Korpraali
43. jaq (VRL-05685) - Taunus
44. Cery (VRL-02116) - Aidan Caser
45. Taru K (VRL-00687) - Portorosc II
46. Vernolia (VRL-10083) - Edfeir Rhodrey
47. Hapero (VRL-06115) - Peilikuva HV VH11-018-0677
48. abyss. (VRL-01372) - Grimmauld PB
49. Kristie W. (VRL-00075) - Pariässä HUI
50. Niina (VRL-08709) - Kasarmin Vihma

2. Vaativa B
1. abyss. (VRL-01372) - Mask of Venom
2. Kristie W. (VRL-00075) - Pariässä HUI
3. Cery (VRL-02116) - Mallaidh Rej
4. Jansku (VRL-09820) - Toskana Sun King
5. Hamzi (VRL-02163) - Beauty of the Sweet Guilty
6. Ficena (VRL-09971) - Darius Marq VH11-025-0021
7. Cery (VRL-02116) - Galways Dai
8. abyss. (VRL-01372) - Ferahgo PB
9. Sylvester (VRL-00483) - Koistilan Nemo
10. Taru K (VRL-00687) - Deror de Buarte
11. Ansku (VRL-10352) - Maljan Murtokohta
12. Jansku (VRL-09820) - Gemini Heisman
13. napina (VRL-02633) - Viehättävän Jenniina
14. Ansku (VRL-10352) - Riiviöiden Ritari-Ässä
15. Hapero (VRL-06115) - Zelda's Acragadabra VH11-046-0019
16. Vernolia (VRL-10083) - Brig O'Doon
17. Taru K (VRL-00687) - Deusdebit II
18. Niina (VRL-08709) - Revanssi KAT VH05-018-0113
19. Cihara (VRL-00672) - Väinölän Diana
20. PS (VRL-01516) - Eviké MV
21. yersinio (VRL-06303) - Duren Wineke
22. Kristie W. (VRL-00075) - Metsäkartanon Iinea
23. Sylvester (VRL-00483) - Ryövärin Poika
24. jaq (VRL-05685) - Taunus
25. Niina (VRL-08709) - Milkan Wiljakka VH11-018-1030
26. napina (VRL-02633) - Puutteettoman Holtiton
27. Cery (VRL-02116) - Aidan Caser
28. napina (VRL-02633) - Oravan Oikku-Oskari
29. yersinio (VRL-06303) - Duren Camee
30. Niina (VRL-08709) - Milkan Jalka&Lamppu VH06-018-7994
31. Cihara (VRL-00672) - Mörkövaaran Melina VH11-018-0615
32. Cihara (VRL-00672) - Jackfields Limelight
33. Jansku (VRL-09820) - Pemberleyn Safiiri
34. Donna (VRL-05903) - Kami Chameleon VH06-031-9163
35. Catharina (VRL-10021) - Duren Dieter VH06-040-9210
36. abyss. (VRL-01372) - Nightingale
37. Tanelimummo (VRL-10870) - Hawaii Shakes
38. Ansku (VRL-10352) - Riiviöiden Raisa
39. Taru K (VRL-00687) - Gimblia Bigatti
40. Ficena (VRL-09971) - Koistilan Korsi VH11-018-0162
41. Hamzi (VRL-02163) - Varjon Meikämanne
42. Mariella (VRL-02189) - It's All Fabulous
43. yersinio (VRL-06303) - Duren Dreun
44. Vernolia (VRL-10083) - Kelmin Selena
45. Kristie W. (VRL-00075) - Koon Neitoperho
46. Hamzi (VRL-02163) - Varjon Miestennielijä
47. Hapero (VRL-06115) - Sarkasmin Ärräpää VH06-018-8381
48. Sylvester (VRL-00483) - Tasavalta
49. Hapero (VRL-06115) - Breakway's Splash ox VH04-003-4475
50. Donna (VRL-05903) - Mörkövaaran Klaara VH11-018-0258

3. Vaativa A
1. Miltsu (VRL-05564) - Zater Al Dirm
2. napina (VRL-02633) - Dhampir SdGER
3. Ansku (VRL-10352) - Immanuel Steeds
4. Taru K (VRL-00687) - Heltano
5. Jenni K (VRL-09922) - Hurricane Wonder
6. Hamzi (VRL-02163) - Sin Estilo
7. Jaana K. (VRL-03669) - Kivutar KP
8. Sylvester (VRL-00483) - Petya LIA
9. Hapero (VRL-06115) - Qiu NOY VH11-088-0018
10. Taru K (VRL-00687) - Platon
11. Donna (VRL-05903) - Kami Chameleon VH06-031-9163
12. Niina (VRL-08709) - Sannin Willatar VH05-018-1538
13. Niina (VRL-08709) - Heinämäen Usko VH06-018-2637
14. Miltsu (VRL-05564) - Pinot Grigio Vagabond
15. Hapero (VRL-06115) - Sodapop LCR VH06-031-9335
16. Hapero (VRL-06115) - Diinou VH06-018-4816
17. Jansku (VRL-09820) - Gemini Heisman
18. yersinio (VRL-06303) - Katelijn v.d. Duren
19. yersinio (VRL-06303) - Aleida v.d. Duren
20. yersinio (VRL-06303) - Rypke VH11-040-0010
21. Jansku (VRL-09820) - Pemberleyn Safiiri
22. Taru K (VRL-00687) - Donal du Roim
23. Sylvester (VRL-00483) - Fiálka's Polnaja Kroci ox
24. Cihara (VRL-00672) - Playtime's Ebony VH06-008-7646
25. Rebecca (VRL-10355) - Lonely Emil Bohatér ox
26. napina (VRL-02633) - Klarice Yolanda
27. Jaana K. (VRL-03669) - K Mazdas
28. Hamzi (VRL-02163) - Théodred Z4
29. napina (VRL-02633) - Honeydukes BÄR
30. Niina (VRL-08709) - Sannin Riidatar VH05-018-0731
31. Hamzi (VRL-02163) - Desastroso
32. Jansku (VRL-09820) - Toskana Sun King
33. Mariella (VRL-02189) - Adrianna HIR
34. jaq (VRL-05685) - Black Sheep
35. Ansku (VRL-10352) - Westpoint Fightbeat
36. Cihara (VRL-00672) - Mörkövaaran Melina VH11-018-0615
37. Cihara (VRL-00672) - Eveline Rosette VH06-008-3841
38. PS (VRL-01516) - Eviké MV
39. Cery (VRL-02116) - Aidan Tyson
40. Catharina (VRL-10021) - Duren Dieter VH06-040-9210
41. Cery (VRL-02116) - Dreamy Winds
42. matilde (VRL-02519) - Wermona KL
43. Ansku (VRL-10352) - Aramev Steeds
44. Rebecca (VRL-10355) - Falcon's Aquilerah ox
45. Sylvester (VRL-00483) - Royal Fizz
46. Miltsu (VRL-05564) - Schönheit Te
47. Rebecca (VRL-10355) - Lucia Belá ox
48. Jaana K. (VRL-03669) - Atalaya F
49. Cery (VRL-02116) - Koivukujan Autuas

4. Intermediate I
1. Rebecca (VRL-10355) - Golden Enchantment
2. unni (VRL-10242) - Snow Crocodile '66
3. Ansku (VRL-10352) - Westpoint Fightbeat
4. abyss. (VRL-01372) - Leviathan
5. Miltsu (VRL-05564) - Stald Melisse's Dissonance
6. Ansku (VRL-10352) - Immanuel Steeds
7. snookie (VRL-06481) - C'Roulette 86
8. Taru K (VRL-00687) - Witchking White
9. abyss. (VRL-01372) - Godric of Skurvash
10. Diamonte (VRL-05186) - Dark Inception
11. Hamzi (VRL-02163) - Domino Effect fce
12. Miltsu (VRL-05564) - Marilie HD
13. Christina S. (VRL-10441) - Bonnie Lass VH11-202-0025
14. Hanne (VRL-03518) - Kokmeeuw
15. Miltsu (VRL-05564) - Zater Al Dirm
16. yersinio (VRL-06303) - Dorentos VH11-040-0012
17. unni (VRL-10242) - Theatrical
18. yersinio (VRL-06303) - Duren Dingo
19. Jansku (VRL-09820) - Adios M.F.
20. abyss. (VRL-01372) - Indis Rocaille
21. unni (VRL-10242) - Saliva Mi
22. gee (VRL-05987) - Schemering
23. Ansku (VRL-10352) - Aramev Steeds
24. napina (VRL-02633) - Push A Button F
25. Christina S. (VRL-10441) - Poise And Grace VH11-202-0028
26. Christina S. (VRL-10441) - Tiare VH11-202-0030
27. Rebecca (VRL-10355) - BH Corvado's Secret
28. Hamzi (VRL-02163) - Shadow's Veramente
29. Jenni K (VRL-09922) - King Kong
30. gee (VRL-05987) - Voogd Zielen
31. Taru K (VRL-00687) - Dead Silence WH
32. yersinio (VRL-06303) - Byremtos VH11-040-0011
33. snookie (VRL-06481) - Hawken de Grant
34. Taru K (VRL-00687) - Cassiopea
35. napina (VRL-02633) - Screamoholic
36. napina (VRL-02633) - Dhampir SdGER

5. Intermediate II
1. Ansku (VRL-10352) - Crevl Steeds
2. Miltsu (VRL-05564) - Alborozo JH
3. abyss. (VRL-01372) - Khamûl PB
4. Taru K (VRL-00687) - Cassiopea
5. Hamzi (VRL-02163) - Huffendalem
6. Hamzi (VRL-02163) - Shadow's Veramente
7. Taru K (VRL-00687) - Witchking White
8. Taru K (VRL-00687) - Dead Silence WH
9. matilde (VRL-02519) - Wermona KL
10. Hamzi (VRL-02163) - Reinhold WAS
11. Christina S. (VRL-10441) - Eloquence VH11-202-0019
12. Diamonte (VRL-05186) - Wincare's Acrux VH11-021-0388
13. Diamonte (VRL-05186) - Cadavarus PB VH11-021-0378
14. unni (VRL-10242) - Snow Crocodile '66
15. Miltsu (VRL-05564) - Purely Pure CHI, VH04-011-1817
16. yersinio (VRL-06303) - Piisui van de Kness VH11-040-0002
17. Sylvester (VRL-00483) - Cuteaholic
18. Jenni K (VRL-09922) - Chemical
19. matilde (VRL-02519) - Irel Mr Pepper
20. yersinio (VRL-06303) - Kesare van de Kness VH11-040-0001
21. Ansku (VRL-10352) -Illusion RAW
22. unni (VRL-10242) - Emmeleia Mer
23. Ansku (VRL-10352) - La Linda F
24. Diamonte (VRL-05186) - Wincare's Arcturus VH11-021-0387
25. Sylvester (VRL-00483) - Vintageholic
26. Sylvester (VRL-00483) - Cherry Mousse Rox
27. matilde (VRL-02519) - Girdrud BE
28. abyss. (VRL-01372) - Margravenus PB
29. Christina S. (VRL-10441) - London Couture VH11-202-0020
30. yersinio (VRL-06303) - Duren Oanna
31. Jaana K. (VRL-03669) - GET&GIVE
32. Jansku (VRL-09820) - Bashier Roth
33. Jansku (VRL-09820) - Adios M.F.
34. unni (VRL-10242) - Theatrical
35. Miltsu (VRL-05564) - Marilie HD
36. Rebecca (VRL-10355) - BH Ash Winder
37. Christina S. (VRL-10441) - Allegro VH11-202-0014
38. abyss. (VRL-01372) - Rococulus PB

6. Grand Prix
1. Rebecca (VRL-10355) - Fevrerafa SdGER
2. unni (VRL-10242) - Rhubarb Solo
3. Ficena (VRL-09971) - Messerschmit VH11-044-0005
4. Sylvester (VRL-00483) - Vintageholic
5. Diamonte (VRL-05186) - Cadavarus PB VH11-021-0378
6. snookie (VRL-06481) - C'Roulette 86
7. Sylvester (VRL-00483) - Cherry Mousse Rox
8. Ansku (VRL-10352) -Illusion RAW
9. abyss. (VRL-01372) - Night Vision NDV
10. matilde (VRL-02519) - Girdrud BE
11. yersinio (VRL-06303) - Freia Bronn
12. Ansku (VRL-10352) - La Linda F
13. Taru K (VRL-00687) - Emanuel
14. napina (VRL-02633) - Screamoholic
15. Rebecca (VRL-10355) - Champerlo
16. Jansku (VRL-09820) - Bashier Roth
17. abyss. (VRL-01372) - Indis Reventon
18. Hamzi (VRL-02163) - Reinhold WAS
19. Taru K (VRL-00687) - Callixtus
20. snookie (VRL-06481) - Hawken de Grant
21. Miltsu (VRL-05564) - Alborozo JH
22. Miltsu (VRL-05564) - Stald Melisse's Dissonance
23. Hamzi (VRL-02163) - Domino Effect fce
24. Diamonte (VRL-05186) - Wincare's Arcturus VH11-021-0387
25. Ficena (VRL-09971) - Deseada Esperañza
26. Donna (VRL-05903) - C'Finland 86 VH06-031-0963
27. yersinio (VRL-06303) - BT Brisa
28. Donna (VRL-05903) - Adrenaline Mi VH11-031-0093
29. Jenni K (VRL-09922) - Delphine
30. Hamzi (VRL-02163) - Huffendalem
31. unni (VRL-10242) - Kingston Volbeat
32. Donna (VRL-05903) - Mylady Louise Mer VH11-031-0090
33. Ficena (VRL-09971) - Devilish Dragon Ashes VH11-044-0207
34. Sylvester (VRL-00483) - Cuteaholic
35. Ansku (VRL-10352) - Crevl Steeds
36. yersinio (VRL-06303) - Armen SVV
37. abyss. (VRL-01372) - Amarn Aurora
38. matilde (VRL-02519) - Irel Mr Pepper
39. Diamonte (VRL-05186) - Wincare's Acrux VH11-021-0388
40. Jenni K (VRL-09922) - Francisco
41. Taru K (VRL-00687) - Can Soroya
42. Rebecca (VRL-10355) - European Blend Rowland
43. Miltsu (VRL-05564) - Purely Pure CHI, VH04-011-1817
44. unni (VRL-10242) - Byzanette Vegas